txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpg
txtAnkieta.jpg

Czy podoba Ci się strona internetowa szkoły?                

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP

Rok szkolny 2012/2013

Jesteś tu: Strona główna » Rok szkolny 2012/2013
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”

Centrum Inicjatyw Lokalnych, Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski. Mamy nadzieję, że zainteresuje ona najmłodszych mieszkańców i zachęci ich do wzięcia udziału w zmaganiach artystycznych. Szczegóły konkursu w zakładce Ogłoszenia.

Nadeszły upragnione wakacje. Zanim jednak udaliśmy się na zasłużony wypoczynek, uczciliśmy zakończenie roku szkolnego. Ten szczególny dzień społeczność szkolna rozpoczęła mszą świętą celebrowaną w kościele parafialnym przez ks. Adama Jaworskiego. Następnie w szkole dyrektor Wanda Izdebska przywitała uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Część oficjalną rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu narodowego. Po akademii i wręczeniu uczniom nagród książkowych za ważne osiągnięcia nadszedł czas na szczególne podziękowania, które składali uczniowie nauczycielom za naukę, pracę i zaangażowanie.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
czytaj więcej

22 czerwca 2013 r. nauczycielki oraz słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej w Sanoku przeprowadzili pokaz i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa dla przedszkolaków i dzieci z klas: 0 – III SP w Zahutyniu. Była to dla nich pouczająca i atrakcyjna forma zajęć. Ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy prowadzone były przez nauczycielki: mgr Teresę Bazylak i mgr Beatę Iwanowską w SP w Zahutyniu z dziećmi klas I – III. W zajęciach wykorzystano sprzęt otrzymany przez szkołę od WOŚP.

Pokaz i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa
czytaj więcej
  • Konkurs plastyczny o tematyce zdrowotnej

W konkursie plastycznym o tematyce zdrowotnej organizowanym przez Zarząd Rejonowy PCK w Sanoku wzięli udział nasi uczniowie. Cieszy nas  I miejsce Dominika Cipory - ucznia kl. III i wyróżnienie Oliwii Rygiel - uczennicy kl. II SP w Zahutyniu. Gratulujemy wysokich miejsc!

Konkurs plastyczny o tematyce zdrowotnej
  • Rozśpiewane dziewczynki z Zahutynia

26 kwietnia 2013 w Sanoku  odbył się  rejonowy  7 konkurs  „Zaśpiewaj”, w którym zaprezentowało się 58 uczestników. Znakomicie spisały się uczennice klasy drugiej Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. Natalia Zubel w piosence „Lato na dywanie” zajęła II miejsce, Weronika Stabryła wyśpiewała piosenką  „Przyleciały bociany” III miejsce. Niespełna dwa miesiące później,  16 czerwca, na scenie plenerowej przy MGOKiS w Zagórzu w festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Sukcesik 2013”  ponownie wystąpiły Natalia i Weronika. W konkursie tym jury przyznało Weronice Stabryła II miejsce za piosenkę „Lato, lato”. Do wymienionych konkursów uczennice przygotowała mgr Teresa Bazylak.   Gratulujemy sukcesów dziewczynkom i opiekunce. 26 kwietnia 2013 w Sanoku  odbył się  rejonowy  7 konkurs  „Zaśpiewaj”, w którym zaprezentowało się 58 uczestników. Znakomicie spisały się uczennice klasy drugiej Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. Natalia Zubel w piosence „Lato na dywanie” zajęła II miejsce, Weronika Stabryła wyśpiewała piosenką  „Przyleciały bociany” III miejsce. Niespełna dwa miesiące później,  16 czerwca, na scenie plenerowej przy MGOKiS w Zagórzu w festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Sukcesik 2013”  ponownie wystąpiły Natalia i Weronika. W konkursie tym jury przyznało Weronice Stabryła II miejsce za piosenkę „Lato, lato”. Do wymienionych konkursów uczennice przygotowała mgr Teresa Bazylak.   Gratulujemy sukcesów dziewczynkom i opiekunce.

Rozśpiewane dziewczynki z Zahutynia