Konkurs „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"

Konkurs „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii" jest przeznaczony dla lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs rozpoczyna się już 24 kwietnia, będzie trwał do 24 maja.   Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają liczne cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych zestawów nagród. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs będzie się rozgrywać w dwóch grupach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Codziennie od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: (dyktanda.pl)  Nagrody otrzyma łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród pocieszenia w czterech kategoriach. Poprzez facebook.com/dyktandapl/ Nagrodzimy kolejne 30 osób.  W paczkach z nagrodami znajdzie się ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) otrzymanych od sponsorów.