Święta Wielkanocne

,,Nadchodzą piękne święta, wszyscy się nimi cieszą. Pachnie wiosna i radośniej świeci uśmiechnięte słońce. Wielka radość na ziemi. Przyszła wiosna, dobra wiosna, a z nią pora wielkanocna”.

Tymi słowami dnia 17 kwietnia w naszej szkole rozpoczęło się  uroczyste przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Program artystyczny poprzedziło wielkanocne śniadanie, na którym nie zabrakło tradycyjnych pokarmów: jajka, szynki, kiełbaski, chleba, babki. Po śniadaniu wszyscy udali się do sali gimnastycznej gdzie czekali już zaproszeni goście, rodzice i dziadkowie dzieci. Pięknie recytowane wierszyki oraz śpiewane piosenki przybliżyły zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Wanda Izdebska złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.