„Razem na Święta”

W odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej i z potrzeby serca, nasza szkoła aktywnie włączyła się w tegoroczną edycję akcji „Razem na Święta”. Celem tego przedsięwzięcia było wsparcie osób potrzebujących poprzez różnorodne działania, zainicjowane przez Samorząd Szkolny. W ramach akcji uczniowie na zajęciach świetlicowych, godzinach wychowawczych  samodzielnie wykonali kartki bożonarodzeniowe z pięknymi świątecznymi życzeniami. Przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu z opiekunem Samorządu Szkolnego udali się do domów byłych nauczycieli emerytów, aby spotkać się z nimi i złożyć najserdeczniejsze życzenia przekazując jednocześnie karty. Redagowano listy wraz z życzeniami do byłych duszpasterzy naszej parafii.  Uczniowie wykonywali również  kartki dla swoich rówieśników, przebywających w Domu Opieki Społecznej w Brzozowie.