#challengeniebieskiemotyle2021

Dziękujemy Siostrom Służebniczkom z Niepublicznego Przedszkola im. Edmunda Bojanowskiego w Zagórzu za nominacje.
WYZWANIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE  !!!
Chętnie wspieramy takie akcje.

PRZEDSZKOLAKI Z ZAHUTYNIA

NOMINUJĄ:

1.      Szkołę Podstawowa nr 8 w Sanoku

2.      Szkołę Podstawową w Łukowem

3.      Szkołę Podstawową w Porażu

Zapraszamy wyżej wymienione osoby do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do opublikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia