Zahutyń 111 38-500 Sanok tel./fax: (13) 464-25-85 e-mail: spzahutyn@interia.pl adres skrytki epuap: /ZahutynSP/SkrytkaESP

E-mail: spzahutyn@interia.pl

Piątek, 29 marca 2024

Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu

Zahutyń 111

38-500 Sanok

email: spzahutyn@interia.pl

Adres skrytki epuap: /ZahutynSP/SkrytkaESP

Pomoc e-PUAP (link otwiera nową stronę w innym serwisie)

Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP:

- ścieżka dostępu: Strona główna>Najnowsze usługi>Pismo ogólne do podmiotu publicznego

- maksymalny rozmiar dołączonych do dokumentu załączników wynosi 3,5MB

- załączniki do dokumentów mogą w szczególności  być zapisane w następujących formatach: doc, docx, gif, jpg (jpge), odt, pdf, png, rtf, svg, tif (tiff), txt, xls, xlsx, xml.

Brak załączników

Wytworzono:2013-10-04 10:56przez:
Opublikowano:2013-10-04 00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa im. Władysława Beliny - Prażmowskiego w Zahutyniu

• Brak wpisów.