Eiminacje do XII Festiwalu Piosenki Religijnej Powiatu Sanockiego

Dnia 23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Zagórzu odbyły się eliminacje do XII już Festiwalu Piosenki Religijnej Powiatu Sanockiego. Nasze rozśpiewane "Owieczki" w składzie: Zuzia Nowak, Karolina Stabryła, Wiktor Szczepek - grupa dzieci z odziału przedszkolnego oraz przedszkolaki z grupy 3 i 4 latków:  Ewa Barzycka, Amelka Barbara, Dominika Gurgacz, Amelka Szatkowska, Emilka Nowak i Mateusz Szczepek,  śpiewając dwa utwory: "Takie cosik" i  "Dziękuję Ci"  zdobyły nominację i 25 maja wystapią podczas finału w Klubie Górnika w Sanoku.  Opiekę nad przygotowaniami do konkursu sprawowały Panie:  D. Filipowicz i A. Stawarz.  W finale wystapią również podopieczne o. Adama - Weronika Stabryła i Natalia Zubel, uczennice klasy trzeciej. GRATULUJEMY.