„ Jak karnawał, to karnawał”

Czas karnawału i Walentynki to doskonała okazja do wspólnych zabaw. Zgodnie z tym hasłem uczniowie klas młodszych naszej szkoły na zajęciach plastycznych wykonali karnawałowe maski i prezenty walentynkowe.  11 lutego  zorganizowano dla naszych milusińskich na pięknie udekorowanej  sali gimnastycznej zabawy muzyczno- ruchowe. Dzieci ubrane na czerwono pląsały w rytm muzyki i brały udział w zabawach naśladowczych. Wszystkim towarzyszył doskonały nastrój a świetna zabawa, której bardzo dzieciom brakowało zapadnie na długo w pamięci. Dopełnieniem imprezy był słodki poczęstunek, którym zgodnie z tradycją Tłustego Czwartku był pączek, soczek i owoce. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc. Zapraszamy do galerii zdjęć.