VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

VIII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” w roku szkolnym 2020/2021 odbywało się  w trzech kategoriach wiekowych: klas IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Konkurs był przeprowadzany w dwóch etapach: szkolnym i wojewódzkim.

2 października w etapie szkolnym w naszej szkole  wzięło udział 9 uczniów w kategorii klas IV – VI. Uczestnicy pisali dyktando pt. "Gawęda o twórcach harcerstwa". Po sprawdzeniu dyktand przez powołaną komisję okazało się, że  Mateusz Szczepek oraz Wiktor Jaworski zdobyli ponad 75 % punktów i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.W środę 3 marca 2021 roku o godzinie 13.00. nasi uczniowie w obecności Szkolnej Komisji pisali dyktando wojewódzkie. Gratulujemy i dziękujemy za Wasz udział w dyktandzie!