Program "Moje Bieszczady"

Uczniowie z klasy V i VI stanęli na wysokości zadania! Spośród 14 grup, które zgłosiły się do programu, tylko sześć  przysyłało sprawozdania i te szkoły zostaną nagrodzone, wśród nich jest  SP w Zahutyniu.

Program "Moje Bieszczady"

Kończymy 22 edycję programu "Moje Bieszczady". Pandemia sprawiła, że to był trudny rok, i ciężko było realizować kolejne zadania. Ale pomimo to uczniowie z klasy V i VI stanęli na wysokości zadania! Spośród 14 grup, które zgłosiły się do programu, tylko sześć  przysyłało sprawozdania i te szkoły zostaną nagrodzone, wśród nich jest  SP w Zahutyniu.

W ramach nagrody uczniowie otrzymują Książeczkę "Kolorowe rozmowy z mieszkańcami naszej Ziemi" i folder "Bieszczadzki Park Narodowy". Nagrody zostaną wysłane pocztą przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Serdecznie dziękuję, życzę udanych wakacji i zapraszam do współpracy od nowego roku szkolnego.

Beata Szary
starszy specjalista ds. edukacji