Spotkanie z Mikołajem

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku pojawił się 5 grudnia i  w naszej szkole  długo oczekiwany przez dzieci gość -  Mikołaj - kochany przez wszystkich. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. Wszyscy  bardzo się ucieszyli z tej niezwykłej wizyty. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 powitały go piosenkami.   Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach wszystkich widać było wielkie wzruszenie i ogromną radość. Po występach Mikołaj obdarował zgromadzonych  upominkami. Dzieci Mikołajowi również  wręczyły  upominek i podziękowały za prezenty, zapraszając go znów za rok.