Konkurs „Literatura i dzieci- Czasem słońce, czasem deszcz"

Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem przystąpili do tegorocznej edycji konkursu „Literatura i dzieci- Czasem słońce, czasem deszcz” organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, przesłuchania odbyły się w MGOKiS w Zagórzu. Tegoroczna tematyka dotyczyła wszystkiego, co piękne i radosne, a także szare i smutne w naszym życiu. W kategorii recytacji z naszej szkoły wystąpiło dwoje uczniów: opiekun Pani Beata Iwanowska:

- Oliwia Barzycka uczennica klasy III zaprezentowała wiersz Teresy Januchty pt. „Zmienna pogoda”,

- Maciej Gurgacz uczeń klasy III recytował wiersz Juliana Tuwima pt. „Spóźniony słowik”.

Nominację do  eliminacji finałowych w Rzeszowie otrzymała Oliwia Barzycka.  W kategorii piosenki wystąpiła uczennica klasy III: opiekun Pani Beata Iwanowska:

- Wiktoria Cipora zaśpiewała piosenkę „Słoneczna wycinanka” i otrzymała nominację na finał konkursu w Rzeszowie.  Prace plastyczne przygotowane pod opieką Pani Anny Stawarz:

- klasa I: Wiktor Jara, Oliwia Juszczak, Zofia Hołubowska, Hanna Woźniczak.

Prace plastyczne przygotowane pod opieką Pani Beaty Iwanowskiej:

- klasa II:  Emilia Rygiel,

- klasa III: Oliwia Barzycka, Wiktoria Cipora, Maciej Gurgacz, Patryk Szczepek.

Na konkurs do WDK w Rzeszowie wpłynęły 1124 prace - Wyróżnienie  w Podkarpackim Konkursie Plastycznym Literatura i Dzieci otrzymała Wiktoria Cipora, opiekun Pani Beata Iwanowska. Gratulujemy wszystkim uczniom zapału, chęci do pracy, talentu i życzymy dalszych sukcesów!