Dzień Babci i Dziadka

Dnia 26.01.2015 roku o godzinie 17 w Domu Ludowym w Zahutyniu odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą bardzo licznie przybyli zaproszeni goście, za co serdecznie dziękujemy. Na występy swoich ukochanych dziadków zaprosiły dzieci z oddziałów przedszkolnych jak i uczniowie klas I-III. Dzieci zaprezentowały piosenki, wiersze i tańce które wywoływały burze oklasków dla małych artystów i łzy wzruszenia wśród gości. Zakończeniem występów było odśpiewanie „STO LAT dla DZIADKÓW”, składanie życzeń i wręczanie laurek własnoręcznie wykonanych przez dzieci. Po części artystycznej rozpoczął się poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów i zabawa przy dźwiękach muzyki prowadzona przez DJ. Tańcom i zabawie końca nie było – aż szkoda, że ten czas tak szybko płynie, a dzięki zdjęciom pani Magdy pozostanie w pamięci.