Nasze osiągniecia w konkursach

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie ortograficznym. Wyniki Dyktanda / nie tylko / Dla Mistrzów, zorganizowanego w oparciu o materiały Instytutu Rozwoju Oświaty z Warszawy. W konkursie brało udział 1155 uczestników, w naszej szkole 8 uczniów z III klasy. Wyniki :  V miejsce -Mateusz Krzysik  126 punktów na 130 możliwych do osiągnięcia, dyplom  laureata, nagroda książkowa, IX miejsce- Maciej Gurgacz  122 punkty, dyplom wyróżnienia,  XI miejsce- Wiktoria Cipora 120 punktów, dyplom wyróżnienia,  XVI miejsce- Kacper Rościński 115 punktów, dyplom uznania,  XVI miejsce- Patryk Szczepek 115 punktów, dyplom uznania,  XVIII miejsce Oliwia Barzycka 113 punktów, dyplom uznania.  Gratulujemy uczniom wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.