Wizyta Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka

2 marca 2015 roku był w naszej Szkole dniem wyjątkowym, bowiem gościliśmy bardzo szczególnego Gościa. Punktualnie o godzinie 9.00 zawitał w nasze progi Ks. Biskup Stanisław Jamrozek z Przemyśla. Towarzyszył mu Ks. Dziekan Eugeniusz Dryniak oraz o. proboszcz Adam Jaworski.  Na początku przedstawiciele 5-6-latków w imieniu całej społeczności szkoły przywitali szanownego Gościa. Następnie Grupa Teatralna "Psotka" pod kierunkiem Pani Małgorzaty Wasylczyszyn przedstawiła krótką inscenizację na temat krzyża, a wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę "Rysuję krzyż". Po skończonym przedstawieniu Ksiądz Biskup chwilę porozmawiał z dziećmi oraz udowodnił, że pomimo tego, iż jest tak ważną postacią, to jednak potrafi też dobrze grać w piłkę. Rewelacyjnym  podbijaniem piłki zawstydził większość uczniów, ale też pokazał jak ważny jest sport w życiu człowieka - nie tylko fizycznym, ale też duchowym. Następnie dzieci wróciły do klas i swoich zajęć, a dostojny Gość spotkał się z nauczycielami, gdzie w radosnej atmosferze dzieliliśmy się radościami i trudami życia. Ufamy że ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci.