Szkolny Konkurs „Święta u naszych sąsiadów”

21 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród przyznanych w Szkolnym Konkursie „Święta u naszych sąsiadów”. Wszyscy chętnie uczniowie klas I-III dostali od opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego teksty o świętach w różnych krajach. Po zapoznaniu się z treścią, dzieci napisały test. Uczniowie klasy pierwszej mogli skorzystać z tekstu podczas pisania testu, natomiast pozostali uczestnicy odwoływali się do swojej pamięci. W klasie pierwszej bezbłędnie napisali: Mateusz Szczepek i Radek Fal, jedną pomyłkę miał Mateusz Wosachło. Wśród pozostałych dzieci najlepiej napisała Hania Woźniczak (II kl.), druga była Emilka Rygiel (III kl.), trzecie miejsce zdobył Wiktor Jara (II kl.). Konkurs przeprowadziła pani Anna Stawarz. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.