Zabawa karnawałowa

23 stycznia 2016 roku w sali gimnastycznej odbył się coroczny bal karnawałowy. Sala została wyjątkowo odświętnie udekorowana i przygotowana do zabawy. Dzieci przebrane w barwne stroje bawiły się do skocznej muzyki,  pod przewodnictwem D.J., który oprócz muzyki dostarczał wiele atrakcji tj.: konkursy, zabawy, paradę przebierańców, rozdawał drobne nagrody. Uczniowie, którzy przybyli na tą uroczystość tańczyli, pląsali, prezentowali różne układy taneczne, atmosfera zabawy udzieliła się  rodzicom, nauczycielom i gościom, którzy razem z przebierańcami bawili się doskonale. Na parkiecie królowały księżniczki, rycerze, piraci, bajkowe zwierzaki, bohaterowie ulubionych bajek dla dzieci. Wiele radości dostarczyły tańce z balonami i na gazecie.  W przerwie zabawy rodzice z Rady Rodzicielskiej przygotowali pociechom pyszny poczęstunek. Zmęczeni ,ale szczęśliwi i uśmiechnięci nasi uczniowie po zakończonych tańcach udali się do domów. Na pewno długo będą wspominać wesołe, karnawałowe atrakcje.