XIII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Mokre 2017

Dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Zahutyniu: z klasy II Ewa Barzycka- nauczyciel opiekun pani Beata Iwanowska,  z klasy III Oliwia Juszczak – nauczyciel opiekun pani Anna Stawarz wzięły udział w corocznym Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym  przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Mokrem.  Z ogromną radością i dumą informujemy, że Ewa Barzycka zajęła I miejsce w kategorii klas I-III wykonując  nastrojową pastorałkę „ Gdzie Ty mieszkasz Jezu”, natomiast Oliwia Juszczak zaśpiewała pastorałkę „ Jesteśmy pastuszkami” i  otrzymała wyróżnienie. Dziewczynki obdarowane zostały pięknymi nagrodami i dyplomami. Serdecznie gratulujemy Ewuni i Oliwce talentu i cieszymy się z  tak pięknych sukcesów  naszych uczennic.