Spotkanie wielkanocne

Święta Wielkanocne tuż, tuż. Tradycyjnie już w Szkole Podstawowej w Zahutyniu odbyło się spotkanie świąteczne. We wtorek, 11 kwietnia, przybyli do szkoły: pan Ernest Nowak- Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, pan Edward Wojnar- radny Rady Miejskiej, pan Kamil Batruch- sołtys Zahutynia, o. Czesław Pantoł oraz rodzice i dziadkowie dzieci szkolnych, przedszkolnych. Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitała pani Wanda Izdebska- dyrektor Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. Następnie część artystyczną przedstawiły dzieci z oddziału przedszkolnego. Piękne stroje i wielkie zaangażowanie dzieci bardzo spodobało się publiczności. Potem przyszła kolej na uczniów z klas I-III. Profesjonalnie wykonany taniec, piękna recytacja, staropolska „Zabawa na wybitki”, okolicznościowe piosenki i inscenizacje sprawiły, że wszyscy zgromadzeni poczuli świąteczną atmosferę. Goście podziwiać mogli prace wykonane podczas „Szkolnych warsztatów artystycznych”- były one ozdobą i dekoracją spotkania. Na zakończenie życzenia wszystkim złożyła Amelka Barbara- Przewodnicząca MSU. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim przybyłym życząc Wesołych Świąt. Na zakończenie głos zabrał Pan Burmistrz, dziękując  za zaproszenie, również życzył wszystkim radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy paniom z Rady Rodziców za pomoc w organizacji spotkania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.