Ogólnopolska Olimpiada Bezpieczny Uczeń i Technik

Pod koniec marca w Szkole Podstawowej w Zahutyniu została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Bezpieczny Uczeń i Technik, której celem było usystematyzowanie wiedzy oraz uświadomienie uczniom istoty poruszanych na przedmiocie technika zagadnień. Atrakcyjne, proste i praktyczne pytania zachęciły uczniów do rozwijania aktywności poznawczej, a także zwiększyły ich świadomość w sytuacjach zagrożenia zdrowia czy życia. Miło nam poinformować, żepierwsze miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową otrzymali uczniowie klasy 3: Damian Popiela, Aleks Klaus, Wiktor Jara oraz uczniowie klasy 2: Mateusz Szczepek i Mateusz Wosachło. Natomiast dyplomy laureata i nagrody książkowe trafiły do zdobywcy drugiego miejsca Natana Szmyda z klasy 2. Oliwii Juszczak-  miejsce trzecie oraz Wiktora Szczepka- miejsce czwarte. Oliwia i Wiktor to uczniowie klasy 3. Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników.