Wyróżnienia w konkursach szkolnych

Szkolne Koło Oszczędności  działało pod patronatem PBS w Sanoku i propagowało ideę oszczędzania wśród uczniów, zachęcało do systematycznego oszczędzania i racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami gromadzonymi na imiennych książeczkach oszczędnościowych.  Na koniec  roku szkolnego wyłoniono najbardziej oszczędną klasę, którą okazała się klasa III  z wkładem 3558 złotych.  Mniej zgromadziła klasa II z wkładem 1416 złotych. W roku szkolnym ogłoszono konkurs „Mistrz oszczędzania” na najbardziej systematycznego i oszczędnego ucznia. Mistrzami oszczędzania okazali się uczniowie klasy III: Karolina Stabryła- zgromadziła 1060 zł, Aleksander Klaus – 906 zł, , Julia Latusek z klasy II – 600 zł oraz Wiktor Fabian z klasy I – 257 zł. Uczniowie ci zostali nagrodzeni dyplomami, książkami oraz gadżetami  pozyskanymi od PBS. Pozostali uczniowie otrzymali torebki z gadżetami oraz przyborami szkolnymi pozyskanymi od sponsora PBS.

Na koniec roku szkolnego nagrodzono dyplomem oraz nagrodą książkową Wiktora Jarę - ucznia klasy III, wyróżniającego się wysoką kulturą osobistą, zaangażowaniem podczas zajęć świetlicowych, przykładnym zachowaniem podczas gier i zabaw.

Podczas święta biblioteki szkolnej – przeprowadzono szkolne konkursy: plastyczny na ilustrację do ulubionej książki oraz pięknego pisania. W konkursie plastycznym zwyciężyło dwoje uczniów: Wiktor Mołczan oraz Karolina Stabryła. W konkursie pięknego pisania zwyciężył Natan Szmyd.

Na koniec roku szkolnego wyłoniono zwycięzców konkursu „Najaktywniejszy czytelnik”. Klasa I – najaktywniejszy czytelnik- Wiktor Fabian  – 41 wypożyczonych książek. Klasa II – najaktywniejszy czytelnik – Mateusz Szczepek  - 157 wypożyczonych książek. Klasa III – najaktywniejszy czytelnik – Wiktor Szczepek, Anna Czubek – po 42 wypożyczone książki. Wszystkie wyróżnione dzieci zostały nagrodzone dyplomami oraz książkami.

Nagrodzono również najbardziej wyróżniającego się członka szkolnego koła teatralnego  „Psotka”. Za wzorową aktywność podczas zajęć, gier i występów została nim Oliwia Juszczak – uczennica klasy III. Gratulujemy!