Wycieczka do Zagórza

Dnia 16 października uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Zahutyniu wybrali się na jesienną wycieczkę do Zagórza. Celem wyprawy była plenerowa Droga Krzyżowa, ruiny klasztoru i obserwacje przyrodnicze. Piękna pogoda pozwoliła nam w pełnej jesiennej krasie delektować się otaczającą nas przyrodą, rozważać stacje Drogi Krzyżowej, przypomnieć sobie Dekalog i spojrzeć na sylwetkę wielkiego Polaka Jana Pawła II wędrującego po bieszczadzkich szlakach. Cała wyprawa to była jedna wielka lekcja religii, przyrody, plastyki, historii. Dzieci miały możliwość podziwiania panoramy Zagórza z wieży widokowej oraz zjedzenia śniadania w plenerze. Wypoczęci, uśmiechnięci i pełni nowych doznań wróciliśmy do szkoły. Zachwycone dzieci stwierdziły, że teraz już wiedzą gdzie zaprosić rodziców na wspólny spacer.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.