Wybory do MSU

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego klas I-III już za nami!

10 listopada 2017 roku odbyły się w Szkole Podstawowej w Zahutyniu powszechne, równe oraz tajne wybory wyłaniające władze Małego Samorządu Uczniowskiego.  Pięcioro kandydatów przygotowało plakaty wyborcze ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Każdy uprawniony do głosowania otrzymał kartę z imienną listą kandydatów  i oddał swój głos na wybranego przez siebie ucznia. W wyborach wzięły udział 23 osoby, co oznacza, że głosowało 96% uprawnionych do głosowania. Wśród wszystkich głosów oddanych wszystkie były ważne. Nad prawidłowym przedbiegiem wyborów czuwała sprawująca opiekę nad Małym Samorządem Uczniowskim pani Beata Iwanowska i komisja uczniowska w składzie : Natan Szmyd, Radosław Fal i Mateusz Wosachło.

Skład Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

- przewodnicząca : Natalia Chmielarczyk

- zastępca przewodniczącej : Mateusz Szczepek

- skarbnik : Julia Szczupaczyńska

Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w wyborach, a nowo wybranym przedstawicielom do Małego Samorządu Uczniowskiego GRATULUJEMY i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.