Mikołajki

Jak co roku w grudniu w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym  Mikołajem.    Gościa witały wspólnie dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III . Dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków które świadczyły o tym, że zbliża się nikt inny jak tylko Święty Mikołaj.  Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali,  na buziach wszystkich  pojawiły się uśmiechy i radość u niektórych zdziwienie .Oprócz worka prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, rozmawiał z dziećmi, zachęcał aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Zanim Mikołaj przystąpił do rozdania   prezentów, każda grupa zaprezentowała część artystyczną, były wesołe piosenki i wiersze.  Po występach nadszedł najbardziej oczekiwany  przez dzieci  czas –  rozdanie prezentów!  Następnie  dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja.  Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku… Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tak sympatycznego dnia w naszej  małej społeczności szkolnej.