Szkolne warsztaty artystyczne

Grudzień to odpowiedni czas na rozpoczęcie przygotowań do obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Zahutyniu wraz z paniami Beatą Iwanowską i Anną Stawarz zorganizowali szkolne warsztaty artystyczne. Przy dźwiękach kolęd dzieci wykonały pomysłowe kartki świąteczne, w których napiszą życzenia dla swoich bliskich. Te zajęcia sprawiły wszystkim wielką frajdę, pobudziły wyobraźnię twórczą, wprowadziły w świąteczny nastrój. Warsztaty były kolejną, doskonałą okazją do integracji naszej szkolnej społeczności. Niektóre z dzieci tę twórczą aktywność przeniosły na grunt rodzinny. Przykładem niech będzie Julia Latusek, która razem z mamą  upiekła pachnące, świąteczne pierniczki. Poczęstowała nimi całą klasę- niech to będzie zachęta dla innych dzieci i rodzin. Zapraszamy do galerii zdjęć.