Dzień Kobiet

W niedzielne popołudnie 11 marca  w Domu Ludowym w Zahutyniu  odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Na ten moment sala została udekorowana, stoły pięknie nakryte i zastawione słodkim poczęstunkiem. Po uroczystym powitaniu gości, a przede wszystkim Pań, Prezes OSP w Zahutyniu Pan Edward Fal złożył wszystkim obecnym kobietom szczere życzenia z okazji ich święta - zdrowia, szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia najskrytszych marzeń i jak najwięcej spokoju w codziennym przezwyciężaniu i rozwiązywaniu różnych problemów życiowych. Zaraz po złożeniu życzeń i wręczeniu wiosennych tulipanów nastąpiła część artystyczna. Na początku zaprezentowały się dzieci z oddziału przedszkolnego, później z klas I-III z repertuarem  wierszy, piosenek oraz scenek stosownych na tę okoliczność. Uroczystość  upłynęła wszystkim w bardzo miłej atmosferze. Za przygotowanie imprezy serdeczne podziękowania popłynęły do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji spotkania: Radzie Sołeckiej, Radzie Rodziców  na czele z panią Anetą Szczepek, osobom przygotowującym poczęstunek i całej społeczności szkolnej.