Wycieczka do Inwałdu

6 czerwca 2018roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zahutyniu wraz z rodzicami i paniami: Beatą Iwanowską i Anną Stawarz wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Najpierw poszliśmy do Dinolandii. Podziwialiśmy postaci dinozaurów rozmieszczone na terenie całego parku w niezwykle atrakcyjny sposób. Również bawiliśmy się w kulach wodnych, na trampolinach, żyroskopie, gokartach, łódkach a także strzelaliśmy z łuku. Po zjedzeniu smacznego obiadu, udaliśmy się do Parku Miniatur. Charakterystyczne budowle światowe, w tym polskie, przedstawione w miniaturze ogromnie nam się spodobały. Tutaj również czekały na nas liczne atrakcje do zabawy: zjeżdżalnie, „Dzika rzeka”, zielony labirynt, karuzele, itp.  Wielu przeżyć dostarczyła wizyta w kinie 5D, wszyscy poczuliśmy dreszczyk emocji.  Zmęczeni ale w doskonałych humorach wróciliśmy do domów.   Bardzo dziękujemy rodzicom za uczestnictwo w wycieczce, a kierowcy- pani Edycie Szmyd za bezpieczną podróż.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.