Wizyta Wolontariuszy w schronisku dla zwierząt

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i wsparli schronisko „Wesoły kundelek”   w Lesku. W ramach grudniowej  akcji uczniowie zbierali suchą karmę, W dniu 17.01.2020 roku grupa przedstawicieli Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z  opiekunkami udała  się w odwiedziny do schroniska. Dziewczynki miały możliwość  poznania  warunków,  w jakich żyją opuszczone zwierzęta. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca. Może ktoś z Was zdecyduje się na adopcję? W przytulisku na dom, miłość i pieszczoty czeka wiele psiaków. Apelujemy do wszystkich: POMAGAJCIE, bo naprawdę warto!  Zbiórką karmy zajmowali się uczniowie klasy V. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom  i rodzicom, którzy włączyli się w akcję.